Верифікований профіль
2
Роки досвіду
3
Місяці на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
383
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
18665
Останній візит на сайт
2 дні тому
Професійно займаюся продажем нерухомості у Львові та Львівській області. Працюю з квартирами, приватними будинками, комерційною нерухомістю та земельними ділянками. Супроводжую угоди на всіх етапах — від першої консультації до підписання договору. Орієнтуюся на результат, безпеку угоди та інтереси клієнта.

Продаж будинків (1)

  • Cherry Estate
    21 000 $
    259 $/м²

    Нова

    81 / 71 / 10 м²
    1 поверх
    20 сот
    3 кімнати
    4 дні тому
    Продається житловий будинок у с. Долобів (Самбірський р-н). Площа 81 м², житлова – 51,8 м², одноповерховий, цегляний, новобудова у задовільному стані, потребує ремонту. Основні характеристики: 3 кімнати, кухня, ванна, туалет Опалення пічне (газ), дах – листовий метал Вікна – склопакети Продається з меблями (ліжка, шафи, кухонна плита, холодильник) Великий горище Господарські будівлі: комора, стодола, шопа, стайня Земельна ділянка 20 соток Ексклюзив від Cherry Estate – дзвоніть, покажемо сьогодні!
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?