Верифицированный профиль
2
Года опыта
3
Месяца на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
376
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
14658
Последний визит на сайт
сегодня
Професійно займаюся продажем нерухомості у Львові та Львівській області. Працюю з квартирами, приватними будинками, комерційною нерухомістю та земельними ділянками. Супроводжую угоди на всіх етапах — від першої консультації до підписання договору. Орієнтуюся на результат, безпеку угоди та інтереси клієнта.

Продажа квартир (3)

  • Cherry Estate
    33 000 $
    749 $/м²

    Трускавецкая ул., (Будинок 2)

    1 комната
    44 / 19 / 21 м²
    этаж 7 из 12
    4 дня назад
    Продам простору однокімнатну квартиру площею 44 м² у сучасному житловому комплексі Апарт Хол. Поверх 7/12, зручний середній рівень Вид на схід, продумане планування: кухня-вітальня Будинок монолітно-каркасний, перестінки з цегли Всі комунікації розведені, встановлена сантехніка Виконана стяжка, штукатурка, двері з МДФ накладками Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні!
    Риелтор
  • Cherry Estate
    70 000 $
    1 129 $/м²

    Львовская ул., 90

    2 комнаты
    62 / 23 / 16 м²
    этаж 3 из 5
    1 нед. назад
    2-кімнатна квартира 62 м² — ЖК На Спортивній, Сокільники Пропонується ексклюзив від Cherry Estate — простора 2-кімнатна квартира у новобудові від забудовника «Галжитлобуд» (ЖК «На Спортивній», секція Б). Поверх: 3-й із 5 Планування: 2 ізольовані кімнати + кухня-студія Загальна площа: 62 м² Опалення: індивідуальне Стан: новобудова, готова для облаштування під ваш стиль Локація: Сокільники, вул. Львівська, 90 Зручне транспортне сполучення Тиха та комфортна зона поруч із містом Ціна відповідає ринковій вартості новобудови з індивідуальним опаленням. Ідеальний варіант для сім’ї або інвестиції під оренду. Дзвоніть — покажемо сьогодні.
    Риелтор
  • Cherry Estate
    85 000 $
    1 466 $/м²

    Трускавецкая ул., (Будинок А)

    2 комнаты
    58 / 45 / 12 м²
    этаж 12 из 14
    2021 год постройки
    1 нед. назад
    Продаж 2-кімнатної квартири, вул. Трускавецька, ЖК «Галжитлобуд» Локація: Львів, вул. Трускавецька Поверх: 12-й із 15 Загальна площа: 58 м² Житлова площа: 12,38 м² Будинок на етапі здачі Переваги квартири: Двостороння, світла, не кутова Ізольовані кімнати Роздільний санвузол З кухні вихід на засклену лоджію Із спальні вихід на відкритий балкон Особливості комплексу: Індивідуальне газове опалення (буде встановлено котел) Підземний паркінг Дитячий та спортивний майданчики у дворі Розвинена інфраструктура Продаж по переуступці Є відеоогляд
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.